English | Pусский
International House Tallinn keeltekool
Tallinn Language Centre

Nicholas Marsh (Cambridge CELTA, BSc)

Nicholas Marsh

Nicholas on sündinud Inglismaal, Londonis. Ta räägib inglise ja prantsuse keelt, lisaks ka natuke hispaania- ja eesti keelt. 
Nicholas elas Londonis kuni ülikooliõpingud viisid ta Southamtonisse kus ta õppis farmakoloogiat; õpingute ajal oli ta ka ühe aasta Prantsusmaal. Peale õpinute lõpetamist töötaski Nicholas valitud erialal aga peale mõnda aastat otsustas Nicholas kolida Eestisse, teha kannapöörde enda karjääris ja alustada töötamist õpetajana. Nicholas läbis edukalt inglise keele õpetajate koolituse ja sai Cambridge CELTA tunnistuse.
Nicholas õpetab nii igapäevast inglise keelt kui ka tööalast inglise keelt. Samuti on ta aktiivselt osalenud Euroopa Liidu Erasmus+ keeleõppeprojektides.

Nicholas elab Kalamajas; peale selle on tal Läänemaal talumaja mida ta pikkamööda remondib. Juba 20 aastat on Nicholas tegelenud mootrrattasõiduga ja nii kaua kui ta ennast mäletab, oma teise suure hobi – reisimisega. Talle meeldib ka fotograafia, mööda Eestit ringi rändamine ja seente korjamine!
2006 aastal reisis Nicholas mootorrattal 3 kuud mööda Lõuna-Ameerikat. Ühel päeval loodab Nicholas jälle pikemalt reisima minna - aga seekord vast neljal rattal, et kogu pere ära mahuks.
© Tallinn Language Centre - International House Tallinn, Luise 4, Tallinn 10142; tel 6410 607