English | Pусский
International House Tallinn keeltekool
Tallinn Language Centre

Anthony Chapman (Cambridge CELTA, BSc)

Anthony Chapman

Anthony sündis USA-s, Minnesota osariigis (mis tema arvates on parim kõigist 50-st osariigist!). Anthony isa oli sõjaväelane - see tähendas, et Anthony lapsepõlves kolis perkond mitmeid kordi. Kuigi enamuse elust on Anthony koduks olnud Minnesota, on ta elanud ka Californias, Colorados ja Iowas. Samuti on Anthony elanud Venemaal ning nüüd elab ta Eestis. 

Anthonyle meeldib ringi reisida ja ta teeb seda igal võimalikul juhul! Reisikirg on ta viinud enamusse USA osariikidest ja umbes 20-sse Euroopa riiki, nagu ka näiteks Türgisse ja Usbekistani. Tulevikus loodab Anthony avastada Aasiat, külastada püramiide Egiptuses ja käia veel kord Islandil. Anthony lemmiklinn on Tallinn; teisel kohal on Edinburgh Šotimaal.

Vabal ajal meeldib Anthonyle rattasõit, arvutimängud, fotograafia ja filmide vaatamine. Anthony räägib inglise, vene ja natuke ka prantsuse keelt ning on alustanud ka eesti keele õppimist.Anthony sai algselt ülikoolidiplomi IT-valdkonnas; hiljem omandas ta inglise keele õpetaja kutse. See võimaldas tal töötada Peterburis (kus ta kohtas oma abikaasa Lanat) ning nüüd Tallinnas. Anthony õpetab nii igapäevast inglise keelt kui ka tööalast inglise keelt. Ta õpetab nii täiskasvanuid kui ka koolinoori ja -lapsi. Samuti on Anthony aktiivselt osalenud Euroopa Liidu Erasmus+ keeleõppeprojektides.

© Tallinn Language Centre - International House Tallinn, Luise 4, Tallinn 10142; tel 6410 607